Used Lot of 4 Allen Bradley 700-TBS24 Power Relay, SPST 1N.O., 4-Pin, 2A 24VDC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-210566
ST14-3-J
From our inventory we are selling a Lot of 4 Allen Bradley 700-TBS24 Power Relay, SPST 1N.O., 4-Pin, 2A 24VDC.
Specifications:
  • Model #: 700-TBS24
  • More Information:
    • Lot of 4 Allen Bradley Power Relay
      • Contact Form: SPST
      • Contacts: 1 Normally Open
      • Pins: 4-Pin
      • Contact Rating: 2A 24VDC
View full details