Used Lot of 4 IDEC RR2P-ULDC24V Ice-Cube Plug-In Relays, DPDT, 8-Pin, 24VDC Coil
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-205427
NF-2-A
From our inventory we are selling a Lot of 4 IDEC RR2P-ULDC24V Ice-Cube Plug-In Relays, DPDT, 8-Pin, 24VDC Coil.
Specifications:
  • Model #:  RR2P-ULDC24V
  • More Information:
    • Lot of 4 IDEC Ice-Cube Plug-In Relays
    • Configuration: DPDT
    • Pins: 8-Pin Octal
    • Current Rating: 10A
    • Voltage Rating: 120/240VAC, 30/100VDC
    • Coil Voltage: 24VDC
View full details