Used Lot of 4 Moeller FAZN-C10/1 Circuit Breakers, 1-Pole 10A, 277VAC, DIN Rail
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-211876
ST3-2-B
From our inventory we are selling a Lot of 4 Moeller FAZN-C10/1 Circuit Breakers, 1-Pole 10A, 277VAC, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #:  FAZN-C10/1, FAZNC10
  • More Information:
    • Lot of 4 Moeller Circuit Breakers
    • Poles: 1
    • Current: 10A
    • Voltage Rating: 277VAC
    • Mounting: DIN Rail
View full details