Used Lot of 4 SMC NCDQ2B12-5D Pneumatic Cylinders, 5mm Stroke, 145PSI Max
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-134307
ST14-6-B
From our inventory, we are selling a Lot of 4 SMC NCDQ2B12-5D Pneumatic Cylinders, 5mm Stroke, 145PSI Max.
Specifications:
  • Model #: NCDQ2B12-5D
  • More Information:
    • Lot of 4
    • SMC Pneumatic Cylinders
    • 5mm Stroke
    • 145PSI Max
    • Bore: 12mm
View full details