Used Lot of 9 Aro A222SS-024-D Solenoid Air Valve 2-Pos 4-Way 1/4 NPT 24VDC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 4 in stock!
SKU: SB-128816
ST22-3
From our inventory we are selling a Lot of 9 Aro A222SS-O24-D Solenoid Air Valve 2-Pos 4-Way 1/4 NPT 24VDC.
Specifications:
  • Model #: A222SS-O24-D
  • More Information:
    • Solenoid Air Control Valve
    • 2-Pos 4-Way
    • Ports: 1/4 NPT
    • Voltage: 24VDC 48VAC
View full details