Used Lot of 900 KOA Speer RN732ATTD1003B25 Thin Film Resistors, 100k Ohm 0.1% 100mW
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-108474
ST44-3-D
From our inventory we are selling a Lot of 900 KOA Speer RN732ATTD1003B25 Thin Film Resistors, 100k Ohm 0.1% 100mW.
Specifications:
  • Model #: RN732ATTD1003B25
  • More Information:
    • Lot of 900 Thin Film Resistors
    • Resistance: 100k Ohm 0.1%
    • Power: 100mW
    • Voltage: 100V
View full details