Used Matsushita Electric ERZA20PK501 ZNR Transient Surge Absorber 500V 5000A
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
SKU: SB-164450
ST12-6-D
From our inventory we are selling a Matsushita Electric ERZA20PK501 ZNR Transient Surge Absorber 500V 5000A.
Specifications:
  • Model #: ERZA20PK501
  • More Information:
    • ZNR Transient Surge Absorber
    • Series: C
    • Voltage: 500V
    • Max Peak Current: 5000A
View full details