Used Mean Well NDR-480-48 DIN Rail Power Supply, 480W, 100-240VAC Input, 48VDC Output
Skip to product information
Sold out
SKU: SB-210973
NF-3-B
From our inventory we are selling a Mean Well NDR-480-48 DIN Rail Power Supply, 480W, 100-240VAC Input, 48VDC Output.
Specifications:
  • Model #: NDR-480-48
  • More Information:
    • Mean Well DIN Rail Power Supply
      • Input Voltage: 100-240VAC 5.3A
      • Output Voltage: 48VDC 10A
      • Power: 480W
View full details