Used Mean Well RSP-1000-48 Power Supply 1000W, 100-240VAC 12A Input, 48VDC 21A Output
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-205916
ST53-3-F
From our inventory we are selling a Mean Well RSP-1000-48 Power Supply 1000W, 100-240VAC 12A Input, 48VDC 21A Output.
Specifications:
  • Model #: RSP-1000-48
  • More Information:
    • Mean Well Power Supply
      • Capacity: 1000W
      • Input Voltage: 100-240VAC 12A
      • Output Voltage: 48VDC 21A
View full details