Used Merlin Gerin 24353 C60N-3P-32A-C Circuit Breaker, 3-Pole, 32A, 240VAC Max
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-207107
ST30-4-C
From our inventory we are selling a Merlin Gerin 24353 C60N-3P-32A-C Circuit Breaker, 3-Pole, 32A, 240VAC Max.
Specifications:
  • Model #:  24353, C60N-3P-32A-C
  • More Information:
    • Merlin Gerin Circuit Breaker
    • Poles: 3
    • Current: 32A
    • Curve Type: C
    • Voltage Rating: 240VAC
    • Mounting: DIN Rail
View full details