Used Misumi IKDM-120-N10 Cast Iron Angle Plates, 200mm H x 120mm, *Holes/See Desc.*
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-212529
RQ-2-A
From our inventory we are selling a Misumi IKDM-120-N10 Cast Iron Angle Plate, 200mm H x 120mm L, *11mm Holes*.
Specifications:
  • Model #:  IKDM-120-N10
  • More Information:
    • Misumi Cast Iron Angle Plate
      • Height: 200mm
      • Length: 120mm
      • Width: 100mm
      • Hole Diameter: 10mm & 11mm
Item Specifics & Seller Notes:
Holes Have Been Bored Open, See Photos....Exterior Holes Have Been Opened Up from 10mm to 11mm, Eight Of The Twelve Thru Holes Have Been Bored Open to 11mm, Only The Center Thru Hole Remains in Factory Condition.
View full details