Used Neovo P1X15HV0E11-A3 LCD Monitor 12VDC, DVI-D/VGA/S-Video & RCA-Yellow, 15inch
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-207252
PJ-3-B
From our inventory we are selling a Neovo P1X15HV0E11-A3 LCD Monitor 12VDC, DVI-D & VGA Video, 15inch .
Specifications:
  • Model #:  P1X15HV0E11-A3, X-15AV
  • More Information:
    • Neovo LCD Monitor
      • Supply Voltage: 12VDC
      • Video Input: DVI-D/VGA/Analog S video & RCA Video In
      • Screen Size: 15in
      • Mounting: 100mm x 100mm & Threads For Stand
Item Specifics & Seller Notes:
Monitor Only, Sold As Seen In Photos
View full details