Used Norgren R07-100RGKA Pressure Regulator, In: 300psi Max, Out: 100psi, 1/8" NPT
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-163739
ST1-3-K
From our inventory we are selling a Norgren R07-100RGKA Pressure Regulator, In: 300psi Max, Out: 100psi, 1/8" NPT.
Specifications:
  • Model #: R07-100RGKA
  • More Information:
    • Pressure Regulator
    • Input: 300psi Max
    • Output: 100psi
    • Ports: 1/8" NPT
View full details