Used Norgren R14-200-R60A Pressure Regulator 400psi In, 60psi Out, 12scfm, 1/4in PTF
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-210235
ST11-4-E
From our inventory we are selling a Norgren R14-200-R60A Pressure Regulator 400psi In, 60psi Out, 12scfm, 1/4in PTF.
Specifications:
  • Model #: R14-200-R60A
  • More Information:
    • Norgren Pressure Regulator
      • Inlet Max Pressure: 400psi
      • Outlet Max Pressure: 60psi
      • Rated Flow: 12scfm
      • Ports: 1/4in PTF
View full details