Used nVent AHE10X8X4 Hinge-Cover Gray Steel Enclosure 10in x 8in x 4in *Holes Cutout*
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-214474
RU-2-B
From our inventory we are selling a nVent AHE10X8X4 Hinge-Cover Gray Steel Enclosure 10in x 8in x 4in *Holes Cutout*.
Specifications:
  • Model #: AHE10X8X4
  • More Information:
    • nVent Hinge-Cover Steel Enclosure
      • Color: Gray ( Powder Coated)
      • Material: Mild Steel
      • Height: 10in
      • Width: 8in
      • Depth: 4in
Item Specifics & Seller Notes:
Holes Cutout, See Photos, Comes As Shown.
View full details