Used Omron S82K-10024 Power Supply In: 100-240VAC Out: 24VDC 4.2A 100W
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-168919
ST10-6-N
From our inventory we are selling a Omron S82K-10024 Power Supply In: 100-240VAC Out: 24VDC 4.2A 100W.
Specifications:
  • Model #: S82K-10024
  • More Information:
    • 100W PLC Power Supply
    • Input: 100-120VAC 2.5A , 200-240VAC 1.5A   50/60Hz
    • Output: 24V DC 4.2A
    • ±10% Adjustable Voltage
    • DIN or panel mountable
View full details