Used Omron S8E3-03031D Power Supply, Input: 100-120VAC, Output: 5VDC/12VDC/-12VDC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-107248
ST0-3-B
Specifications:
  • Model #: S8E3-03031D
  • More Information:
    • Power Supply
    • Input: 100-120VAC 50/60Hz 1.2A
    • Output:
      • 5VDC 3A
      • 12VDC 1.2A
      • -12VDC 0.3A