Used Omron S8VS-24024 Power Supply, 100-240VAC In, 240W, 10A 24VDC Out, DIN Rail
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 5 in stock!
SKU: SB-206559
PI-2-B
From our inventory we are selling a Omron S8VS-24024 Power Supply, 100-240VAC In, 240W, 10A 24VDC Out, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #: S8VS-24024
  • More Information:
    • Omron Power Supply
      • Input Voltage: 100-240VAC
      • Input Current: 3.8A
      • Rated Power: 240W
      • Output Voltage: 24VDC
      • Output Current: 10A
      • Termination: Screw Terminals
      • Mounting: DIN Rail
View full details