Used Parker 14R111FCL030 Pneumatic Regulator, 2-Way, 1/4in NPT, 100psi In, 30psi Set
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
SKU: SB-214610
ST9-5-A
From our inventory we are selling a Parker 14R111FCL030 Pneumatic Regulator, 2-Way, 1/4in NPT, 100psi In, 30psi Set.
Specifications:
  • Model #: 14R111FCL030
  • More Information:
    • Parker Pneumatic Regulator
      • Actuation: 2-Way
      • Ports: 1/4in NPT
      • Inlet Pressure: 100psi
      • Outlet (Set) Pressure: 30psi
      • Max Pressure: 300psi
View full details