Used Parker MX80ST02MSJ-D1M12H3L2 Linear Positioner, 50mm Stroke, 80x80mm, M4 Holes
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-196316
ST54-2-B
From our inventory we are selling a Parker MX80ST02MSJ-D1M12H3L2 Linear Positioner, 50mm Stroke, 80x80mm, M4 Holes.
Specifications:
  • Model #: MX80ST02MSJ-D1M12H3L2
  • More Information:
    • Parker Linear Positioner
      • Stroke: 50mm
      • Table:
        • Dimensions: 80mm x 80mm
        • Mounting Holes: M4x0.7
      • Load Capacity: 8kg
      • Positional Accuracy: 45µm
      • Motor Connection: M8 5-Pin Male
      • Sensor Connection: M12 8-Pin Male
View full details