Used Parvalux REF SD 13M/514536/2G Gearmotor, 7:1, 450RPM, ø12mm Shaft, 110/120VAC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-206279
RK-3-B
From our inventory we are selling a Parvalux REF SD 13M/514536/2G Gearmotor, 7:1, 450RPM, ø12mm Shaft, 110/120VAC.
Specifications:
  • Model #: REF SD 13M/514536/2G
  • More Information:
    • Parvalux Gearmotor
      • Supply Voltage: 110/120VAC 60Hz
      • Reduction Ratio: 7:1
      • Rated Speed: 450RPM
      • Shaft: ø12mm x 536mm (5-3/8in)
View full details