Used PHD Tom Thumb EA MR1 13/8X1.187-P-B Pneumatic Cylinder, Bore 1.5", Stroke 1.187"
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-142703
RQ-4-B
From our inventory we are selling a PHD Tom Thumb EA MR1 13/8X1.187-P-B Pneumatic Cylinder, Bore 1.5", Stroke 1.187".
Specifications:
  • Model #: EA MR1 13/8X1.187-P-B
  • More Information:
    • Pneumatic Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 1.5"
    • Stroke: 1.187"
    • Ports: 3/8" NPT
Item Specifics & Seller Notes:
Some rust present on item, see pictures.
View full details