Used Potter & Brumfield PRD-7AG0-240 Power Relay, DPST-N/O, 600VAC 10A, Coil: 240VAC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-207414
ST22-5-H
From our inventory we are selling a Potter & Brumfield PRD-7AG0-240 Power Relay, DPST-N/O, 600VAC 10A, Coil: 240VAC.
Specifications:
  • Model #: PRD-7AG0-240
  • More Information:
    • Tyco Electronics Potter & Brumm Power Relay
      • DPST-N/O
      • Coil: 240VAC
      • Contact Rating: 600VAC 10A
View full details