Used Power One LWN2663-6E Supply Converter 100-240VAC/90-350VDC In, (2x) 24VDC 5A Out
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
SKU: SB-167106
ST37-1
From our inventory we are selling a Power One LWN2663-6E Supply Converter 100-240VAC/90-350VDC In, (2x) 24VDC 5A Out.
Specifications:
  • Model #: LWN 2663-6E
  • More Information:
    • AC-DC/DC-DC Converter
      • Input: 85-264VAC 3.5-1.15A, 90-350VDC 3.3-0.85A
      • Output 1/Output 2: 24.7VDC 5A
      • DIN Rail Mounting
View full details