Used Rexroth LS04-5/2SR-024DC Pneumatic Solenoid Valve, 2-Position 5-Port, With Cable
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-138881
ST3-5-E
Specifications:
  • Model #: LS04-5/2SR-024DC
  • More Information:
    • Pneumatic Solenoid Valve
    • 2-Position 5-Port
    • Voltage: 24VDC
    • Pressure Rating: 8bar 116psi
    • Ports: 4mm Tube One-Touch