Used Rollon ASN220370 Telescopic Rail 22mm Rail Size, 370mm, 865N Axial Capacity
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-202972
ST19-6-J
From our inventory we are selling a Rollon ASN220370 Telescopic Rail 22mm Rail Size, 370mm, 865N Axial Capacity.
Specifications:
  • Model #:  ASN220370
  • More Information:
    • Rollon Telescopic Rail
      • Length: 370mm
      • Rail Size: 22mm
      • Rail Stroke: 196mm
      • Axial Static Load Capacity: 895N
      • Radial Static Load Capacity: 1278N
View full details