Used Savant RVT400-120 Refrigerated Vapor Trap Chiller Voltage: 120VAC 60Hz
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-143964
NF-3-A
From our inventory we are selling a Savant RVT400-120 Refrigerated Vapor Trap Chiller Voltage: 120VAC 60Hz.
Specifications:
  • Model #: PC200
  • More Information:
    • Refrigerated Vapor Trap Chiller
    • Power: 120VAC 60Hz
    • Chamber: 4 Liter
Item Specifics & Seller Notes:
Missing Condensation Vapor Trap Glass
View full details