Used Schaffner FN258-100-35 EMC / RFI Power Line Filter, Rating: 480VAC 50-60Hz 100A
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-144888
PR-4-A
From our inventory we are selling a Schaffner FN258-100-35 EMC / RFI Power Line Filter, Rating: 480VAC 50-60Hz 100A.
Specifications:
  • Model #: FN258-100-35
  • More Information:
    • EMC / RFI Power Line Filter
    • Rating: 480VAC 50-60Hz 100A
View full details