Used Siemens 3RH2911-1AA10 Auxiliary Contact Block, 1-Pole, 1N.O., 10A 600VAC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-204415
ST21-2-F
From our inventory we are selling a Siemens 3RH2911-1AA10 Auxiliary Contact Block, 1-Pole, 1N.O., 10A 600VAC.
Specifications:
  • Model #: 3RH2911-1AA10
  • More Information:
    • Siemens Auxiliary Contact Block
      • Poles: 1
      • Contacts: 1N.O.
      • Voltage: Rating: 600VAC
      • Rated Current: 10A
      • Termination: Screw Terminals
View full details