Used Siemens BQ2D010QLD Circuit Breaker, HACR Type, 2-Pole, Rating: 10A 120/240VAC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-172731
ST32-6-H
From our inventory we are selling a Siemens BQ2D010QLD Circuit Breaker, HACR Type, 2-Pole, Rating: 10A 120/240VAC.
Specifications:
  • Model #: BQ2D010QLD
  • More Information:
    • Circuit Breaker
    • HACR Type
    • 2-Pole
    • Rating: 10A 120/240VAC 60Hz
    • DIN Rail Mounting
View full details