Used Smart Motion PA-25-0300-0002 Parallel Arm 400-650mm Reach, 350mm Height, 24Nm
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-211039
RQ-1-B
From our inventory we are selling a Smart Motion PA-25-0300-0002 Parallel Arm 400-650mm Reach, 350mm Height, 24Nm.
Specifications:
  • Model #:  PA-25-0300-0002
  • More Information:
    • Smart Motion Parallel Arm
      • Max/Min Reach: 650mm/400mm
      • Torque: 25Nm
      • Load Capacity: 0-2kg
View full details