Used Smart Motion PA-25-0400-0002 Parallel Arm, Torque 25Nm, 800mm, 550mm, 430mm
Skip to product information
Sold out
SKU: SB-175419
RR-1-B
From our inventory we are selling a Smart Motion PA-25-0400-0002 Parallel Arm, Torque 25Nm, 800mm, 550mm, 430mm.
Specifications:
  • Model #: PA-25-0400-0002
  • More Information:
    • Parallel Arm
    • Torque: 25Nm
    • Max Range: 800mm
    • Min Range: 550mm
    • Height: 430mm
    • Weight Capacity: 2-2.5Hg (4.4-5.5Lbs)
View full details