Used Smart Power SMARTTBF15PLUS Transformer Based Power Filter, 4x 5-15R, 120VAC 15A
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-135438
RP-2-B
From our inventory we are selling a Smart Power SMARTTBF15PLUS Transformer Based Power Filter, 4x 5-15R, 120VAC 15A.
Specifications:
  • Model #: SMARTTBF15PLUS
  • More Information:
    • Transformer Based Power Filter
    • Power Input/Output: 120VAC
    • Output Current: 15A
    • Output Receptacles: 4x 5-15R
    • Ethernet Filter: 2x
    • Input Plug: 5-15P
    • Cable Length: 5'
    • Dimensions: 6 3/8 x 5 7/8 x 3 3/4"
View full details