Used SMC CDG1BN32-200M Pneumatic Cylinder, 32mm Bore, 200mm Stroke, Rc 1/8" Ports
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-180789
R2-3-A>4
From our inventory we are selling an SMC CDG1BN32-200M Pneumatic Cylinder, 32mm Bore, 200mm Stroke, Rc 1/8" Ports.
Specifications:
  • Model #: CDG1BN32-200M
  • More Information:
    • Pneumatic Cylinder
      • Bore: 32mm
      • Stroke: 200mm
      • Ports: Rc 1/8"
      • Auto Switch Capable
View full details