Used SMC CDG31BA63-50Z Pneumatic Double Acting Cylinder, 63mm Bore, 50mm Stroke
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-161103
ST33-4
From our inventory we are selling a SMC CDG31BA63-50Z Pneumatic Double Acting Cylinder, 63mm Bore, 50mm Stroke .
Specifications:
  • Model #: CDG31BA63-50Z
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Double Acting Round Body Cylinder
    • 63mm Bore
    • 50mm Stroke
    • 1/8 NPT
    • 1.0 MPa Max Pressure
    • Rear Flange Mount
    • Air Cushioned
View full details