Used SMC CDJ2L16-125ARZ-M9B-B Pneumatic Cylinder, Bore: 16mm, Stroke: 125mm, M5x0.8
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-179145
ST3-5-H
From our inventory we are selling a SMC CDJ2L16-125ARZ-M9B-B Pneumatic Cylinder, Bore: 16mm, Stroke: 125mm, M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: CDJ2L16-125ARZ-M9B-B
  • More Information:
    • Pneumatic Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 16mm
    • Stroke: 125mm
    • Pressure: 0.7MPa Max
    • Ports: M5x0.8
    • With Built-In Air Cushions
View full details