Used SMC CDQ2A20-5DZ Pneumatic Cylinder, ø20mm Bore, 5mm Stroke, M5 x 0.8, 1.0MPa Max
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-209476
ST28-1-L
From our inventory we are selling a SMC CDQ2A20-5DZ Pneumatic Cylinder, ø20mm Bore, 5mm Stroke, M5 x 0.8, 1.0MPa Max.
Specifications:
  • Model #:  CDQ2A20-5DZ
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Cylinder
      • Bore: 20mm
      • Stroke: 5mm
      • Ports: M5 x 0.8
      • Max Operating Pressure: 1.0MPa
View full details