Used SMC CDQ2L16-25DMZ Pneumatic Cylinder, ø16mm Bore, 25mm Stroke, *No Foot Mount*
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-209455
ST0-3-A
From our inventory we are selling a SMC CDQ2L16-25DMZ Pneumatic Cylinder, ø16mm Bore, 25mm Stroke, *No Foot Mount*.
Specifications:
  • Model #:  CDQ2L16-25DMZ
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Cylinder
      • Bore: ø16mm
      • Stroke: 25mm
      • Max Operating Pressure: 1.0MPa
      • Ports: M5 x 0.8
Item Specifics & Seller Notes:
Foot Mount Not Present
View full details