Used SMC CDQMB12-30 Compact Cylinder, ø12mm Bore, 50mm Stroke, 1.0MPa, M5x0.8 Ports
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-210461
ST8-5-O
From our inventory we are selling a SMC CDQMB12-30 Compact Cylinder, ø12mm Bore, 50mm Stroke, 1.0MPa, M5x0.8 Ports.
Specifications:
  • Model #: CDQMB12-30
  • More Information:
    • SMC Compact Pneumatic Cylinder
      • Operating Pressure: 1.0MPa Max
      • Bore: ø12mm
      • Stroke: 50mm
      • Ports: M5x0.8
      • Auto-Switch: Built-In Magnet
View full details