Used SMC CDQMB20-25-DM9N Compact Rod Cylinder 25mm Stroke, 20mm Bore, w/Auto Switches
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-078199
ST36-4-I
From our inventory, we are selling a SMC CDQMB20-25-DM9N Compact Rod Cylinder 25mm Stroke, 20mm Bore, w/Auto Switches.
Specifications:
  • Model #:
    • CDQMB20-25-DM9N
    • DM9N
  • More Information:
    • SMC CDQMB20-25-DM9N Compact Rod Cylinder with Auto Switches
      (Included in Model number of item)
    • 1.0MPa Max Pressure
    • 25mm Stroke
    • 20mm Bore
    • Through Hole Mounting Bracket
    • M5 x .8 air port
View full details