Used SMC CDQMB40TN-40-M9PL Compact Cylinder, 40mm Bore, 40mm Stroke, 1/8" NPT, 1.0MPa
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-211808
ST13-3-M
From our inventory we are selling a SMC CDQMB40TN-40-M9PL Compact Cylinder, 40mm Bore, 40mm Stroke, 1/8" NPT, 1.0MPa.
Specifications:
  • Model #:  CDQMB40TN-40-M9PL
  • More Information:
    • SMC Compact Guided Pneumatic Cylinder
    • Bore Diameter: 40mm
    • Stroke Length: 40mm
    • Ports: 1/8in NPT
    • Pressure Rating: 1.0 MPa
View full details