Used SMC CDRA1BS63-180 Rotary Actuator, 180° Rotation, Bore: 63mm, Pressure: 1.0MPa
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-171839
NB-3-A
From our inventory we are selling a SMC CDRA1BS63-180 Rotary Actuator, 180ø Rotation, Bore: 63mm, Pressure: 1.0MPa.
Specifications:
  • Model #: CDRA1BS63-180
  • More Information:
    • Rotary Actuator
    • 180ø Rotation
    • Bore: 63mm
    • Pressure: 1.0MPa Max
    • Shaft Diameter: 17mm
    • Ports: Rc1/8
View full details