Used SMC CDUJB10-10DM Free-Mount Cylinder, ø10mm Bore, 10mm Stroke, M3, 0.7MPa
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-209401
ST41-5-E
From our inventory we are selling a SMC CDUJB10-10DM Free-Mount Cylinder, ø10mm Bore, 10mm Stroke, M3, 0.7MPa.
Specifications:
  • Model #: CDUJB10-10DM
  • More Information:
    • SMC Miniature Free-Mount Cylinder
      • Bore Diameter: ø10mm
      • Stroke Length: 10mm
      • Ports: M3
      • Max Pressure: 0.7MPa
View full details