Used SMC CDUJS12-10D Free Mount Cylinder, Bore: 12mm, Stroke: 10mm, Axial, W/ Sensor
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
SKU: SB-148873
ST0-2-A
From our inventory we are selling a SMC CDUJS12-10D Free Mount Cylinder, Bore: 12mm, Stroke: 10mm, Axial, W/ Sensor.
Specifications:
  • Model #: CDUJS12-10D
  • More Information:
    • Free Mount Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 12mm
    • Stroke: 10mm
    • Ports: M3x0.5
    • Pressure: 0.7MPa Max (101.5psi)
    • Axial Mount
    • With Position Sensor, 3-Pin M8
View full details