Used SMC CUK16-15D Non-Rotating Compact Cylinder Bore 16mm Stroke 15mm
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-143506
ST34-4-A
From our inventory we are selling a SMC CUK16-15D Non-Rotating Compact Cylinder Bore 16mm Stroke 15mm.
Specifications:
  • Model #: CUK16-15D
  • More Information:
    • Non-Rotating Compact Cylinder
    • Bore 16mm
    • Stroke 15mm
    • Ports: M5x0.8
View full details