| Item Condition: Used SKU: SB-084481 ST36-5-F From our inventory we are selling a SMC CY1R10H-150 Rodless Cylinder 10mm Bore 150mm Stroke 0.7MPa 101PSI w/Switches. Specifications:
Used SMC CY1R10H-150 Rodless Cylinder 10mm Bore 150mm Stroke 0.7MPa 101PSI w/Switches