Used SMC ISE80-N02L-B Digital Pressure Switch Pressure: -0.1 to 1MPa, 1/4" NPT/M5
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-199014
ST25-3-B
From our inventory we are selling a SMC ISE80-N02L-B Digital Pressure Switch Pressure: -0.1 to 1MPa, 1/4" NPT/M5.
Specifications:
  • Model #: ISE80-N02L-B
  • More Information:
    • Digital Pressure Switch
    • Pressure: -0.1 to 1MPa (-14.5 to 145psi)
    • Connection: 1/4" NPT Male, M5 Female
    • Voltage: 12-24VDC
    • Output: PNP, 2 Outputs, 80mA
View full details