Used SMC LEFS32B-750B-R8C918 Ball Screw Drive Actuator Step Motor 750 Stroke 8mm Lead
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-123832
R3-3-B
From our inventory we are selling a SMC LEFS32B-750B-R8C918 Ball Screw Drive Actuator Step Motor 750 Stroke 8mm Lead.
Specifications:
  • Model #: LEFS32B-750B-R8C918
  • More Information:
    • SMC Ball Screw Drive Actuator Step Motor
    • 8mm Lead
    • Stroke: 750mm
    • Voltage: 24VDC
    • Stage: 60mm x 70mm
View full details