Used SMC Manifold w/ 6x SV2400-5FU Pneumatic Solenoid Valves, Coil Voltage: 24VDC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-159957
ST7-2-B
From our inventory we are selling a SMC Manifold w/ 6x SV2400-5FU Pneumatic Solenoid Valves, Coil Voltage: 24VDC.
Specifications:
  • Model #: SV2400-5FU
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Manifold
    • 6x SV2400-5FU Solenoid Valves
      • Coil Voltage: 24VDC
      • Pressure: 0.2 to 0.7 MPa
    • DIN Rail Mounting
    • Port Sizes: 3/8", 1/4", 5/32"
View full details