Used SMC MGGLB40TN-100 Guided Cylinder, ø40mm Bore, 100mm Stroke, 145psi, 1/8in NPT
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-215214
PE-3-A
From our inventory we are selling a SMC MGGLB40TN-100 Guided Cylinder, ø40mm Bore, 100mm Stroke, 145psi, 1/8in NPT.
Specifications:
  • Model #: MGGLB40TN-100
  • More Information:
    • SMC Guide Cylinder
      • Operating Pressure: 145psi Max
      • Bore: ø40mm
      • Stroke: 100mm
      • Ports: 1/8in NPT
View full details